DZIAŁKA BUDOWLANA W BIAŁYM DUNAJCU
Biały Dunajec Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Piątek, 01 Maj, 2026 18:06
899 000 zł
376 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:2393 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 899 000 zł / 376 zł/m2
Opis oferty
DZIAŁKA 2 393 m² Z WIDOKIEM NA GÓRY | BIAŁY DUNAJECSPOKÓJ, PRZESTRZEŃ I PANORAMICZNE WIDOKI
Na sprzedaż działka o powierzchni 2 393 m², położona w
malowniczej i cichej okolicy Biały Dunajec, znanej z pięknych
panoram Tatr i bliskości Zakopanego. To idealne miejsce zarówno dla
osób szukających spokojnego życia w górach, jak i dla inwestorów
planujących budowę domów jednorodzinnych.
SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI
✔ Powierzchnia: 2 393 m²
✔ Numer ewidencyjny: 3163/3
✔ Lokalizacja: Biały Dunajec
✔ Media: prąd (na działce), pozostałe media w sąsiedztwie
✔ Dostęp do drogi: dogodny
ATUTY DZIAŁKI
✔ regularny kształt i możliwość łatwego zagospodarowania terenu
✔ zapierające dech w piersiach widoki na Tatry i okoliczne góry
✔ spokojna i kameralna okolica, idealna do zamieszkania lub
wypoczynku
✔ teren w strefie zabudowy mieszkaniowej i usługowej –
możliwość realizacji różnych projektów
✔ doskonała inwestycja dla osób prywatnych i deweloperów
To wyjątkowa okazja, aby stworzyć swoje wymarzone miejsce w Białym
Dunajcu, łącząc spokój natury z dostępem do infrastruktury
regionu.
Zapraszam do kontaktu i umówienia bezpłatnej prezentacji
nieruchomości.
Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura!
Powyższy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin
nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może
podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i
następnych K.C.
___________________________________________
Sandra Stoch
tel.: 791 - pokaż numer telefonu -